Gminny Ośrodek Kultury w Ostrowie Wielkopolskim z siedzibą w Wysocku Wielkim

24 Finał WOŚP
Opublikowano: 2015-12-15
Kochani,
do naszego wspólnego grania włączyły się placówki z :

Daniszyna
Sobótki
Topoli Małej
Łąkocin
Wysocka Wielkiego
Lewkowa
Franklinowa
Lamek

Gramy w niedzielę 10 stycznia 2016 r.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim, w ramach Finału w godzinach 16.00-18.00, zorganizowany będzie
BALIK PRZEBIERAŃCÓW
dla wszystkich chętnych dzieci. Dorośli również mile widziani - oczywiście w przebraniu !!!

W Sztabie Gminnym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim mamy już wielkoorkiestrowe pamiątki, które zamierzamy rozprowadzić wśród mieszkańców naszej Gminy. Nie oddamy ich jednak łatwo !!! Właściciela tych upominków wyłonimy w drodze licytacji. Do zaoferowania mamy:

- dwie czarne koszulki (rozmiar M i L),
- jedna biała koszulkę (rozmiar146-152 cm)
- notes na same dobre myśli
- płytę"Raggafaya" z XVII Przystanku WOODSTOCK
- dwa kalendarze trójdzielne

Pierwsza licytacja będzie miała miejsce podczas Sesji Rady Gminy, 30 grudnia.
O pozostałych będziemy informować na bieżąco.

Już dzisiaj zapraszamy.

PS. Poniżej zamieszczamy krótka charakterystykę niektórych naszych gadżetów do licytacji:

- płyta"Raggafaya" z XVII Przystanku WOODSTOCK

Najbardziej radosny koncert 17. Przystanku Woodstock. Raggafaya to nie tylko wspaniała kaskada dźwięków, które nie pozwalają być biernym słuchaczem, ale to zaproszenie do wspólnego bycia ze sobą, do szalonych pląsów przy zachowaniu wspaniałego rytmu i fantastycznej gry zespołowej, co przy tak dużych bandach jak Raggafaya jest nie łatwą sztuką.

Bezceremonialni w swych tekstach nawołując wszystkich do przyjaźni z ich przekonaniami. Porządna dawka regałowej muzyki co już udowodnili nie tylko na Przystanku Woodstock, ale także w programie Must Be The Music.

Spis utworów:

1. Intro/Booyaka

2. Cza cza cza

3. Pamiętaj

4. Cannabis

5. Dźwiękoszczelni

6. Miłość do muzyki

7. Cała sala

8. Bongo mam

9. Bakagenci

10. Płonie Babilon

11. Welcome to Tijuana

12. Sto lat dla zespołu

Materiały dodatkowe:

Zdjęcia z koncertu, wywiady z muzykami, Bakagenci - Teledysk

- NOTES

Posiada kolorową okładkę przedstawiającą wzór "wiatraki" z przodu oraz z tyłu notesu.

Notes o wymiarach: 130 x 180 mm.

Posiada 180 stron.

Gruba okładka wykonana z miękkiego materiału, powleczona jest błyszczącym laminatem.

Nadaje to notesowi trwałości oraz elegancji.

Wewnątrz kartki w linię, z matowego papieru co zapobiega rozmazaniu zapisywanych informacji.

Idealny na codzienne zapiski, jak i najskrytsze myśli..

300x2500_oCgpzUWEMh1_VeaDvrJFpa0_FJJrZjjBal38_30_YcrMQJGTPF2_aaemidtwPo0_fRCdfKHHmg300x250SERCE_z_obwodka_PODGLAD
Początek Przewiń Przewiń Koniec